Правила поведінки на воді

Правила поведінки на воді:

У будь-якій туристичній групі повинні діяти основні правила – це: взаємоповага, взаєморозуміння та взаємодопомога. Під час тура, ми є однією командою! 👥

Під час сплаву забороняється:🚫
– залишати дітей без нагляду;❌
– розпивати спиртні напої та брати участь у сплаві в нетверезому стані;❌
– курити біля або в байдарці, близько біля інших учасників, а також в спасжилеті;🚭
– нецензурно лаятись та порушувати громадський порядок відносно інших учасників сплава, на стоянках відносно місцевих мешканців, а також відносно інструктора;❌
– створювати та провокувати виникнення небезпечних ситуацій на воді, у таборі, що можуть загрожувати здоров’ю та життю учасників відпочинку;❌
– пірнати стоячи з байдарки;🚷
– сідати в байдарку, якщо вона не на воді;❌
– залишати без нагляду байдарку, а також спорядження;❌

Учасники зобов’язуються:
– використовувати спорядження виключно за призначенням;
– повідомляти інструктора про погіршення самопочуття та у разі потреби тимчасово залишити групу;
– у населених пунктах поводити себе коректно та з повагою відноситися до місцевих жителів. Не залишати за собою автографів на кшталт «Тут був..! Я люблю! і тд.».

Інструткор має право відмовити 🙅🏻‍♂️у сплаві, якщо виникають сумніви щодо: тверезості учасника; стану здоров’я та фізичної форми (недостатнього для веслування), адекватності поведінки (невиконання правил ТБ, вказівок інструктора, хамська поведінка тощо). В такому випадку відповідальність за зворотній трансфер несе учасник самостійно.

Інструктор групи залишає за собою право вносити корективи📝 в програму туру чи змінити лінію маршруту у разі настання непередбачуваних обставин. До таких відносимо: погіршення погодних умов, стрімке підняття/спад рівня води у річці, фізична втома чи погане самопочуття учасників групи тощо. Відпочинок відбувається в природних умовах🌪, тому ви маєте розуміти всі ризики.

Трансфер 🚘 здійснює зовнішнє АТП, яке не являється службою персонального таксі🚕. Трансфер здійснюється в світлий період доби, з 8 ранку до 18:00 вечора.
Якщо в учасника є бажання зійти з маршруту раніше точки загального фінішу окремо від групи, всі фінансові питання з цього приводу учасник вирішує самостійно за власний кошт💵. Від обов’язку сплати 💰 спільного трансферу в такому випадку, учасник не звільняється.

Бережіть себе та близьких!